Купити крихту пінопласту
Крошка пенопласта
Крихта пінопласта
Рейтинг: 5 з 5 ★★★★★
Наявність: Є в наявності
Ціна: 400 грн (1.0 м.куб)
Характеристики:
 • Тип матеріалу: пінопластова крихта
 • Галузь застосування: утеплення будівельних конструкцій
 • Міцність: 1,5 МПа (пінополістиролбітонні плити)
 • Температура експлуатації: от -190 °С до +87 °С
 • Зернистість: 10-12 мм
 • Термін використання: необмежений

  Купити крихту пінопласту

  Пінопластова крихта (гранула пінопласту або пінополістиролу) – це кульки пінопласту різного діаметру, які утворюються внаслідок подрібнення листового пінопласту або форм. Також застосовується в якості теплоізолюючої додачі при утепленні стін або бетонної стяжки підлоги. Легка, без запаху та шкідливих додатків – вона буде оптимальним рішенням для будівельних робіт.

  Застосування крихти пінопласту

  Крихта пінопласту широко застосовується для теплоізоляції: стяжка бетонних підлог, засипка пустот між стінами, задувка пінопластової крихти під підлогу. Якщо розглядати її як додаток до бетонної суміші, необхідно правильно розрахувати пропорції по матеріалам і на етапі перемішування додати її в бетонозмішувач. В такий спосіб значно утеплюється підлога в приміщенні, скорочується витрата бетонної суміші і зменшується площа тиску на фундамент.

  Наша компанія займається задувкою пінопластової крихти в простір між стінами, а також під підлогу. Промисловий агрегат рівномірно розподіляє її по всій площі, утрамбовує без ніяких домішок та клеючих сумішей. В результаті отримуємо якісне утеплення, яке за своїми теплоізоляційними характеристиками наближається до листового пінопласту. В порівнянні зі стандартною зовнішньою обшивкою фасадів пінопластовими плитами, цей метод значно дешевше та простіший при монтажі.

  Ще одна галузь застосування – це безкаркасні меблі, які стали доволі популярні зараз: дивани, пуфи, матраци. А також як наповнювач для дитячих м’яких іграшок.

  Пінопластова крихта – как як купити в Києві?

  Купити крихту пінопластову для будівельних робіт в Києві зі складу Ви можете в будь-який час, попередньо домовившись за телефоном. Якість від виробника: чиста, без запаху та сміття, завжди точний об’єм та зручна упаковка. Пінопластова крихта ціна від виробника – використовуємо її для утеплення стін між цеглою, а також реалізуємо її за доступними цінами.

  Замовити дзвінок безкоштовно!