Послуги > Утеплення будинку мінеральною ватою, перлітом, пінопластовою крихтою.

Утеплення будинку мінеральною ватою, перлітом, пінопластовою крихтою

Питання по утепленню будинків залишається актуальним з року в рік. Це пов’язано не тільки з кліматичними умовами, але й у першу чергу з подорожчанням енергоресурсів. Вартість природного газу та електроносіїв зростає з геометричною прогресією. Це безпосередньо впливає на комфорт життя та вартість за опалення. Наша компанія надає послуги з утеплення приватних будинків, використовуючи метод заповнення повітряних пустот між стінами подрібненим утеплювачем.

Як і навіщо утеплювати свою оселю?

Кожен власник житла може запитати себе – а чи треба мені робити це зараз? Оскільки у мене є можливість:

 • опалювати приміщення самостійно дровами;
 • використовувати електрокотел, замість газового;
 • отримую субсидію від держави та інше.

Багато факторів впливає на прийняття рішення. І дуже часто це відкладається на «потім». Давайте поглянемо на це з іншого боку. Наприклад, ліс – не безмежний потік деревини і його треба берегти. Електроносії з кожним роком дорожчають не тільки для промислового сектора, але й для населення. Субсидія – це тимчасові привілеї від держави та порядок її нарахування змінюється з початком кожного опалювального сезону. Відповідно, її можуть зменшити або зовсім не нарахувати.

Постає питання: «Що робити в такому випадку?». Необхідно розраховувати на себе та думати на перспективу. Оскільки послугу з теплоізоляції ви сплачуєте одноразово, а її собівартість розподіляється на подальші роки.

За оцінками експертів, більшість будівель, які були зведені до 2000-х років, мають значні втрати тепла – від 40 до 60 %. Це пов’язано зі застарілою системою опалення, розгерметизацією швів, витоком тепла через дах. Саме з цієї причини температура всередині оселі не підвищується більше 18 градусів у морозну та сиру погоду, хоча опалення увімкнене на повну. До вирішення цього питання необхідно підходити комплексно, тому ми пропонуємо послугу утеплення будинків зовні в Харкові, Києві, Дніпрі та інших областях України.

Який утеплювач вибрати?

Утеплення будинку мінватою

Утеплення будинку мінватою – це відмінне рішення, яке ми рекомендуємо нашим клієнтам. Ця сировина природного походження, яку отримують в результаті переробки базальтових гірських порід. Відома ще під назвами «кам’яна», «базальтова», «мінеральна» вата. Не варто її плутати зі скловолокном, яке повністю штучного походження. Утеплення стін зсередини краще здійснювати цим матеріалом, який має ряд переваг:

Подрібнена базальтова вата

 

 1. Високий коефіцієнт тепло- та шумоізоляції.
 2. Вогнетривка (не займається, оскільки є кам’яної породи).
 3. Паропроникна («дихаюча», відсутній конденсат).
 4. Екологічна (природного походження).
 5. Не заводяться гризуни, відсутня пліснява.

При задувці в повітряний прошарок між стінами, який є в 95% будівель, базальтова подрібнена вата під тиском рівномірно розподіляється по всій площі стіни, ущільнюється та осідає. Отримуємо щільність задутої вати між стінами приблизно 100-120 кг м/куб. А це в 5 раз більше ніж в рулоні, за характеристиками наближено до мінеральної фасадної плити.

Утеплення пінопластовою крихтою

Утеплення пінопластовою крихтою міжстінних пустот – популярний спосіб, який зараз широко застосовується. Задувка стін пінопластовою крихтою буде ефективною, якщо:

 • Відсутня можливість/ не хочеться робити утеплення будинку зовні (облицьована цегла, рельєфна кладка).
 • Обираєте більш доступний вид теплоізоляції, який не поступається за своїми характеристикам обшивці фасадів, термоплитам.
 • Ви вже обшили фасад ззовні, але ефектом не задоволені повністю. В такому разі можливо задути ще між стінами, щоб була повна герметизація.

Комплексне утеплення пінопластом усіх стін, підлоги та горища, задуваючи повітряні прошарки, можливо здійснити як на етапі будівництва, так і вже житлового приміщення. Час виконання роботи – приблизно один день. Якщо об’єкт двоповерховий, то сам процес може зайняти приблизно два дні. Звичайно, все це можливо, якщо роботу виконують справжні професіонали своєї справи зі спеціалізованим обладнанням. Якщо використовувати для задувки стін не профільне обладнання (багато роликів в мережі з пилососом), то неможливо досягнути відповідного результату з розподілу та ущільненню сипучого утеплювача по всій площі. Що призводить до утворення так званих «мостиків» холоду, його усадки, коефіцієнт теплозбереження буде мінімальним через недостатню щільність.

Крихта пінопласту дроблянка

 

Утеплення будинку перлітом

Перліт – це природній мінерал, зовні схожий на цукор з легка коричневим відтінком. Його як основний компонент дуже часто застосовують в теплоізоляційних сумішах. В наш час утеплення перлітом набуває популярності. Його, так само як подрібнену мінеральну вату, пінопластову крихту задувають в міжстінові повітряні прошарки приміщень. З поміж основних недоліків цього матеріалу – його «пилуватість» (здатність знаходити мікрошпаринки в стінах та просочуватись крізь них), а також вартість у порівнянні з іншими сипучими утеплювачами.

Утеплення приватного будинку перлітом

 

Утеплення приватних будинків в Києві, Харкові, Дніпрі від «Теплий дім»

Звертайтесь до компанії «Теплий дім» та замовляйте послугу в місті Києві, Харкові, Дніпрі, Сумах та Полтаві та в інших регіонах. Ми команда професіоналів, яка гарантує високу якість послуг та виконану роботу на результат по теплоізоляції, який вас задовольнить.

Якщо наш спеціаліст не одразу відповів на Ваш телефонний дзвінок – значить ми працюємо. Як тільки з’явиться вільна хвилинка – ми одразу Вам перетелефонуємо та проконсультуємо з усіх питань. Також, Ви можете залишити на сайті замовлення на зворотній дзвінок – і ми з вами зв’яжемося!

Замовити дзвінок безкоштовно!