Послуги > Утеплення підлоги в оселі

Утеплення підлоги в оселі

Дуже часто ми недооцінюємо утеплення підлоги в приватному будинку, акцентуючи увагу більше на стінах, вікнах та дверях. За статистикою, біля 20% теплого повітря в холодну пору року вивільняється через неутеплену бетонну та дерев’яну підлогу. Це може бути однією з причин підвищеної вологи всередині приміщення, появи на внутрішніх стінах грибка та плісняви. Щоб уникнути цих неприємностей та попередити їх появу в майбутньому, необхідно здійснити утеплення підлоги найбільш підходящим способом для ваших умов та вибрати відповідну сировину.

Задувка пінопластової крихти під поли

На етапі будівництва дуже легко підібрати теплоізолюючий матеріал, котрий буде оптимальним для утеплення підлоги. І так само обрати найкращий спосіб його застосування. Як от засипка керамзитом, бетонна стяжка з пінопластовою крихтою, пінополістирол, мінеральна вата.

А що робити, якщо Ви замислилися про утеплення дерев’яної підлоги в будинку або приміщенні, в якому вже проживають люди? І відсутня можливість її «зривати», перекривати та повторно переробляти. В цьому випадку ми пропонуємо оптимальний варіант – задувка пінопластової крихти під поли. Головна умова для цього – наявність пустот під дерев’яними балками, куди буде задуватися утеплювач.

Крихта пінопласта

 

Переваги утеплення підлоги пінопластом:

  1. Прийнятний по ціні матеріал.
  2. Не вбирає вологу, не потребує гідроізоляції з боку землі.
  3. Сипучий, гризуни не заводяться.
  4. Паропроникний, відсутній конденсат.
  5. Гарні шумоізолюючі якості.

Процес теплоізоляції відбувається швидко, з мінімальним порушенням цілісності підлоги. Варто відзначити, що отвори, які необхідно просвердлити для подачі пінопластової крихти, в діаметрі становлять не більше 35 мм. Потрапляючи в пустоту, утеплювач під тиском агрегату рівномірно розподіляється по всій площині та утрамбовується. Таким чином отримаємо ефект листового пінопласту, з герметичним заповненням усіх пустотілих порожнин.

Як ми працюємо?

Спосіб актуальний, якщо відсутнє дороге покриття (ламінат, паркет) на підлозі, оскільки просвердлюються отвори в дерев’яному покритті. А також, варто брати до уваги глибину ніші під покриттям, оскільки це впливає на ціноутворення. Наприклад, вона може бути 15 см і тоді витрати пінопластової крихти при розмірах будинку 10х10 м будуть складати 10 куб, а при глибині 50 см – 50 кубів. Це, звісно, умовний розрахунок. Можливо задути сировину локально, утеплив лише одну кімнату.

Утеплення пінопластовою крихтою робить Ваш будинок комфортним для життя, а також економить ваші кошти в опалювальний сезон. Замовляйте послугу з утеплення підлоги в Києві, Харкові, Дніпрі, Полтаві в нашій компанії – і ми забезпечимо високу якість та короткий термін виконання робіт!

Замовити дзвінок безкоштовно!