Послуги > Утеплення стін з повітряним прошарком

Утеплення стін з повітряним прошарком

Компанія «Теплий дім» надає послугу з утеплення стін Київ, Харків, Полтава, Дніпро та інших областях України. Звертаючись до нас, Ви можете протягом цілого року замовити професійну послугу з теплоізоляції будинку, присадиби або побутової споруди. Головне, щоб був в наявності міжстіновий простір в цегляній кладці. Оскільки ми застосовуємо технологію по утепленню стін з повітряним прошарком утеплювачами: базальтовою ватою, пінопластовою крихтою, перлітом. Цей метод широко використовується в Європі, Америці та Канаді, зарекомендувавши себе як ефективне рішення перевірене часом. Наша компанія має багаторічний досвід у цій галузі, який ми застосовуємо на практиці!

Який утеплювач краще обрати?

Це питання не втрачає своєї актуальності з часом. Оскільки кожна сировина має як переваги, так і свої недоліки за характеристиками. При роботі ми використовуємо подрібнену базальтову вату, пінопластову крихту та перліт. Це в своєму роді аналог листового утеплювача в сипучому вигляді, який не поступається за своїми якостями та характеристиками.

Що треба брати до уваги при виборі:

  1. Протягом якого часу утеплювач може тримати температуру в приміщенні.
  2. Екологічність та безпечність для людини (вогнестійкі характеристики, токсичність).
  3. Довговічність теплоізоляційного прошарку.
  4. Вартість утеплювача.

Всі ці моменти обговорюються з клієнтом в індивідуальному порядку для кожного замовлення. Якщо виникають сумніви в процесі вибору – наші спеціалісти завжди готові проконсультувати та ретельно підібрати саме те, що Вам найбільш підійде.

Технологія заповнення міжстінних пустот

Утеплення стін будинку можливо виконати трьома основними способами, які забезпечують тепло та комфорт. А саме:

  • утеплення фасаду (ззовні);
  • утеплення стін всередині (теплоізоляційна штукатурка, укладка рулонного чи листового утеплювача під гіпсокартон);
  • заповнення міжстінних пустот, так званої «колодцевої кладки».

Ми застосовуємо третій спосіб. Більш докладніше: по верхній частині цегляної стіни кожні 2,5-3 метри просвердлюють отвори, а також під вікнами; потім їх тимчасово закривають, щоб сипучий утеплювач не виходив назовні. В пневмоутеплювач засипають сировину, де вона спушується завдяки шнекам і турбіні, а потім подається по шлангу у повітряний прошарок між стінами. Там рівномірно розподіляється та ущільнюється по всій площині. Варто відзначити, що розмір отворів в стінах для задувки – не більше 35 мм. Завдяки цьому не пошкоджується цегляна кладка та конструкція будови. Після виконаної роботи, отвори в стінах охайно герметизуються.

Утеплення стін будинку мінеральною ватою

 

 

Утеплення стін мінеральною ватою

Утеплення стін мінеральною ватою має цілий ряд переваг у порівнянні з іншими матеріалами.
Наприклад, це сировина природнього походження, наділена відмінною здатністю пропускати повітря. Це забезпечує його циркуляцію, виключаючи утворення конденсату та плісняви всередині приміщення.
Як екологічно чиста сировина, без домішок формальдегідів та інших консервантів, знижує ризик появи алергії та захворювань, пов’язаних з дихальними шляхами. Та високі показники зі звукоізоляції забезпечать комфорт вашого дому.

Утеплення стін подрібненою базальтовою ватою

 

Утеплення будинків пінопластовою крихтою

Утеплення цегляних будинків пінопластовою крихтою гідна альтернатива базальтовій ваті. В цілому, пінопласт досить простий та невибагливий матеріал, за допомогою якого задувається простір між цеглою та шлакоблоком. За рахунок пористої структури він гарно затримує потоки прохолодного повітря, яке надходить з зовнішніх стін, не пропускаючи його всередину.

Такий спосіб теплоізоляції в кращій мірі герметизує будову від промерзання взимку, затримує вологу восени та навесні, а влітку зберігає прохолоду всередині. Таким чином отримуємо так званий «ефект термосу», коли створюється комфортний мікроклімат в будь-яку пору року.

Перліт утеплювач природного походження

Перліт використовується не тільки в сільському господарстві, але й у будівельній сфері. Він відрізняється за своїми характеристиками та структурі. На його основі виробляються теплоізоляційні штукатурні суміші, термоблоки. А також використовують для заповнення порожнин в стінах як на етапі будівництва, так і вже готових спорудах.

Скільки коштує послуга?

Питання, яке найчастіше цікавить клієнта, стосується вартості. Оскільки ми здійснюємо послугу «під ключ», то у нас відсутні будь-які приховані платежі та додаткові рахунки. В ціну за квадратний метр входить: обраний утеплювач, виїзд бригади, робота і матеріал. На собівартість утеплення стін будинку можуть впливати зовнішні ринкові фактори, які від нас не залежать: подорожчання палива, сировини. В будь-якому разі, компанія завжди йде на зустріч клієнту та намагається забезпечити найкращий сервіс та зафіксувати ціну, яка була узгоджена завчасно на послугу.

Залишились додаткові питання чи виникли якісь сумніви? Зателефонуйте нам – ми завжди готові максимально точно та в повному обсязі відповісти на них та, при потребі, більш детально проконсультувати.

Замовити дзвінок безкоштовно!