
- Тип матеріалу: пінопластова крихта
- Галузь застосування: утеплення будівельних конструкцій
- Міцність: 1,5 МПа (пінополістиролбітонні плити)
- Температура експлуатації: от -190 °С до +87 °С
- Зернистість: 10-12 мм
- Термін використання: необмежений
Пінопластова крихта купити в Києві
Пінопластова крихта – це основа для виготовлення листового пінопласту, який широко застосовується для різних видів утеплення будівель та приміщень. Подрібнений пінопласт утворюється на виробництві в результаті подрібнення відходів листового пінопласту, а також вторинної переробки пакувальної тари. При цьому вона зберігає всі теплоізоляційні характеристики, а ціна за куб значно дешевша.
Застосування пінопластової крихти
Купити крихту пінопласту – це відмінний варіант для утеплення повітряного простору між стінами. Задувка пінопластової крихти за допомогою професійного обладнання забезпечить ефект з тепло- та звукоізоляції подібно до зовнішнього фасаду. При цьому буде в рази дешевша та швидша при виконанні робіт.
Кульки пінопласту можна застосувати для утеплення будинків та будівель, які вже облицьовані профнастилом, сайдингом, гіпсокартоном.
Полістирольну крихту додають в розчин цементу, отримуючи при цьому пінополістиролбетон, для заливки теплої підлоги в будинку. Вона легко замінює керамзит, при цьому на 40% тепліше та значно легше.
Як наповнювач подрібнений пінопласт використовують для виготовлення безкаркасних меблів, дитячих іграшок.
Переваги пінопластової крихти як будівельного матеріалу
Як будівельний матеріал вона наділена такими характеристиками:
- Екологічно чистий продукт, не містить шкідливих канцерогенів та домішок.
- Вологотривка – не вбирає опади та вологу.
- Паропроникна – не утворює конденсат всередині приміщення.
- Не обмежена терміном використання – не підлягає гниттю та деформації.
- Легкість монтажу.
При використанні крихти можна зекономити на опаленні газом в зимній період до 40%, а влітку – на електроенергії, якщо встановлена система кондиціонування. Наша компанія надає послуги з утеплення будинків, використовуючи метод задувки утеплювача між цеглою в повітряний прошарок.