Послуги > Утеплення фасадів приватних будинків: переваги та недоліки вибору

Утеплення фасадів приватних будинків: переваги та недоліки вибору

Утеплення фасаду будинку – це не тільки естетичний вигляд будинку, та ще й заощаджені кошти за опалення у сімейному бюджеті. За статистикою, близько 40% тепла в опалювальний сезон втрачається в житловому фонді країни через недостатню теплоізоляцію. Це величезний показник в порівнянні з Європейськими країнами, які надають цьому питанню достатню кількість часу та коштів. Оскільки в даному випадку ведеться робота на перспективу з метою досягнення високих результатів з енергозбереження.

Як краще утеплити будинок: ззовні чи зсередини?

Утеплення фасаду приватного будинку можливо виконати кількома способами – ззовні та зсередини. Кожний з них має свої переваги та недоліки, які слід брати до уваги.

Утеплення стін зсередини значно скорочує площу самого приміщення. Використовуючи будь-який різновид утеплювача (в рулоні чи плиті) Ви автоматично маєте закладати зменшення площі приміщення приблизно на 5 сантиметрів по всьому периметру. Це скорочує квадратні метри житлової зони. Крім того, не всі теплоізолюючі матеріали придатні для використанні при внутрішніх роботах. Наприклад, пінополістирол сам виробник не рекомендує використовувати для обшивання стін, а лише для цоколю та фундаменту. Слід враховувати, що зовні будівля залишається незахищеною від впливу опадів, морозу та вітру. В результаті, це може призвести до скупчення вологи, конденсату та появі грибкових утворень, які будуть руйнувати будову та шкодити здоров’ю.

Утеплення стін зовні – більш доречне рішення. Для клієнта важливо правильно підібрати утеплювач, щоб він повністю відповідав вимогам до теплоізоляції. В якості утеплення будинку зовні наша компанія пропонує спосіб задувки подрібненого утеплювача в повітряний прошарок між цегляними стінами. Це ефективна технологія, яка широко використовується в Америці та Європі. Таким способом можливо утеплювати стіни як на етапі будівництва, так і житлові будинки. Так само цей спосіб застосовують при зведенні каркасних споруд.

Утеплення будинку на етапі будівництва

Популярні утеплювачі на ринку послуг

Відзначимо одразу, що наша компанія не надає послуги по утеплення піною (піноізол) міжстінних прошарків. В якості ефективних та перевірених часом матеріалів ми використовуємо:

  1. Подрібнену базальтову вату (відому як мінеральна чи кам’яна). Утеплювач природного походження, який отримують в результаті обробки гірської породи – базальта. Випускається в формі прямокутних плит, рулонів, а також в формі циліндрів для теплоізоляції труб і трубопроводів. Також є четвертий варіант, коли базальтова вата подрібнюється фракційно і брикетується. Саме в такому вигляді вона використовується для утеплення будинків з повітряним прошарком. Зберігає всі свої теплоізоляційні характеристики, компактна та еластична. Рівномірно розподіляється по всій площині, заповнюючи міжстінові пустоти. Має вогнетривкі якості, не горить, не гниє, а також відмінний звукоізолюючий матеріал. Утеплення стін ековатою
  2. Пінопластову крихту. Популярна сировина, яку застосовують в будовах, виконаних з різноманітних будматеріалів – від дерев’яних до каркасних. Утеплення будинку пінопластом популяризовано завдяки таким перевагам: невелика вартість в порівнянні з іншими утеплювачами, легкість монтажу, невелика вага, стійкість до температурних коливань. Ці характеристики збільшили його попит та розповсюдження. Хоча при непрофесійному підході ефективність цього матеріалу буде мінімальною. Якщо задувку здійснювати за допомогою звичайного побутового пилососу, то результат не задовільнить витрачених зусиль, часу та грошей. Таким способом не досягається достатня щільність та розподіл сипучого пінопласту по всій площі. Залишаються пустотілі зазори, які пропускають холод, з часом відбувається просідання крихти і процес необхідно повторювати знову. Рекомендуємо одразу звертатися до професіоналів, щоб не виконувати роботу двічі.
  3. Перліт. Це природній матеріал, який на вигляд нагадує коричневий цукор. Сипучий від природи, легко заповнює пустоти та розподіляється. Утеплення будинку перлітом має наступні переваги: екологічний, негорючий, гризуни не заводяться. Як недолік під час процесу задувки в стіни – це його «пилуватість», може просочуватись через дрібні шпарини, не тримає форми. Якщо ви вирішили обрати цей матеріал для теплоізоляції, то рекомендуємо Вам в першу чергу поміняти в будинку вікна, двері на нові, а вже потім задувати перліт, щоб не висипався.

Скільки коштує утеплення фасаду?

Ціна на утеплення фасаду Київ, Харків, Дніпро і другі області залежить від площі будівлі, різновиду обраного утеплювача та розміру повітряного прошарку. Обираючи спосіб задувки утеплювача в міжстіновий прошарок, Ви не втрачаєте в якості ефекту від теплоізоляції в порівнянні з обшивним фасадом, виграючи в вартості за послугу.

Утеплення фасадів ціна Харків, Київ в нашій компанії складає від 100 грн за кв. метр пінопластовою крихтою та від 160 грн за кв. метр подрібненою базальтовою ватою. Пропонуємо найвигідніші ціни за послугу, виконуючи її на найвищому рівні!
Зателефонуйте нам – будемо раді зробити Ваше житло комфортним та теплим.

Замовити дзвінок безкоштовно!